среда, 18 марта 2020 г.

Картинки по запросу "календарь на квітень 2020"
1 - День сміху (День дурня). Міжнародний день птахів. Створено знак долара. 
2 - Міжнародний день дитячої книги. Датою для святкування був обраний день народження Ганса Християна Андерсена, який став одним з найулюбленіших казкарів для дітей багатьох поколінь. Всесвітній день розповсюдження знань про аутизм. 
3 - День геолога.
4 - День веб-майстра. Дата цього свята вибрана невипадково: якщо придивитися, можна помітити, що цифри 4.04 дуже нагадують за своїм написання помилку 404 («Сторінку не знайдено»). Міжнародний день Інтернету. У багатьох країнах світу щорічно 4 квітня - в день кончини святого Ісидора Севільського - відзначається День Інтернету, який в 1998 році був санкціонований Папою Іоанном Павлом II. Створена Організація НАТО. 
7 - Всесвітній день здоров'я. Благовіщення Пресвятої Богородиці. 
8 - Міжнародний день циган. 
11 - Міжнародний день визволення в'язнів нацистських концтаборів. Саме 11 квітня 1945р. американські війська вторглися на територію найбільшого табору - Бухенвальда. Всесвітній день боротьби з хворобою Паркінсона.
12 - Всесвітній день авіації і космонавтики. 
13 - Всесвітній день рок-н-ролу. 
15 - День працівників карного розшуку України. Затонув «Титанік». 
16 - Український День довкілля (третя субота квітня). День астрономії. 5(16) квітня 1710 року була прийнята конституція Пилипа Орлика. Це сталося на зборах козацтва біля містечка Тягина на правому березі річки Дністер (турецька назва — Бендери, нині це територія Молдови). 
17 - Всесвітній день гемофілії. 
18 - Міжнародний день пам'ятників та історичних місць. День пам'яток історії та культури України. 
19 - День проліска. 
20 - День китайської мови. Поява цього дня пов'язана з рішенням ООН. У 2010 році профільний департамент Організації Об'єднаних Націй ініціював встановлення такого свята в пам'ять про засновника китайської писемності Цан Цзе. Вважається, що Цан Цзе працював при дворі імператора історіографом. Він заклав основи системи ієрогліфів, розробивши цілий ряд піктограм на противагу вузликовому письму. Перші історичні згадки про людину, на честь якої святкується День китайської мови, датуються III століттям до нашої ери. Сучасна китайський мова належить до найскладніших у світі. У її письмі налічується близько 80 000 ієрогліфів, з яких активно використовуються близько 5000. Міжнародний день секретаря (в середу останнього повного місяця квітня). Офіційно це свято називається Днем професійних адміністративних працівників. У наші дні цей день вважають «своїм» всі офісні працівники: помічники керівників, офісменеджери, секретарі-референти, асистенти і спіч-райтери. 
22- Міжнародний день Землі. День Землі — це своєрідна масштабна акція, спрямована на привернення уваги всіх людей до існуючих і ймовірним проблемам нашої планети. Більшість з них стосуються питань охорони навколишнього середовища, глобального потепління, збереження рослинності на планеті і т.д. У зв'язку з цим одним із основних заходів цього свята вважається озеленення вулиць, міст, країн тощо. Також це свято відзначається для того, щоб звернути увагу людства на те, що багатства Землі потрібно берегти, щоб передати їх наступним поколінням людей. 
23 - Всеукраїнський день психолога. День англійської мови. Всесвітній день книг і авторського права.
24 - Вхід Господній в Єрусалим (Вербна неділя) (за тиждень до Пасхи). Це свято ознаменувало вступ Ісуса на шлях хрещених страждань, який було розпочато після Його входу в Єрусалим. Ця подія описана чотирма євангелістами. Ісус увійшов до Єрусалиму згідно з традицією, яка передбачала в'їзд в селище царів на конях. Пророка зустрічали натовпи людей, але вони бачили його не царем, а Спасителем, який переможе гріх і смерть. В Україні це свято здавна називають Вербною неділею. Його назва походить від назви верби, оскільки на території України саме верба першою розпускається навесні і саме гілки цього дерева прийнято освячувати в цей день. Іудеї теж зустрічали Ісуса з гілками в руках. Інші народи часто використовують під час святкування гілки різних дерев і квітів. У період святкування Вербної неділі ще триває піст, тим не менше, саме в цей день дозволено їсти рибу. Міжнародний день солідарності молоді. Всесвітній день поріднених міст. У США була запатентована газована вода. 
25 - Всесвітній день боротьби проти малярії. Міжнародний день ДНК. 
26 - Всесвітній день інтелектуальної власності. Мета цього свята направлена на те, щоб люди усвідомили в більшій мірі всю важливість інновацій та досліджень для загального комфорту нашого життя. Для досягнення цієї мети і потрібні всілякі патенти, авторські права, торгові знаки та інші інструменти, що дозволяють захистити від посягань інтелектуальну власність. Міжнародний день пам'яті жертв радіаційних аварій і катастроф. Річниця Чорнобильської катастрофи - важливий меморіальний день, що відзначається на міжнародному рівні. Він називається Днем пам'яті загиблих у радіаційних аваріях і катастрофах. Сталася аварія на Чорнобильській АЕС 
27 - У США запатентовані підгузники «Памперс». 
28 - Великий (Чистий) четвер. Цей день є нагадуванням людству про Таємну вечерю, на якій Ісус закликав усіх своїх учнів до прояву братської любові і смиренності по відношенню один до одного. На знак цього він омив апостолам ноги і провів обряд Святого Причастя. В цей день у церкві обов'язково правлять службу, під час якої розповідають про земні страждання Ісуса. Також люди починають готуватися до самої Пасхи. Ця підготовка полягає не тільки в приготуванні страв для святкування Великодня (пасок, фарбованих яєць і т.д). Головне, що повинна зробити кожна віруюча людина, — прийти посповідатися, причаститися, щоб очистити не тільки будинок, але і душу свою. Однією з традицій святкування Великого четверга є прибирання будинку від накопиченого за зиму сміття. Важливо також прибрати на подвір'ї, щоб природа також могла радіти приходу весни. В цей день потрібно прокинутися ще до сходу сонця, щоб покупатися. Цей обряд символізує очищення від гріхів. Про настання Чистого четверга повинні говорити кожен предмет і кожна річ, які слід зробити ідеально чистими. Всесвітній день охорони праці. 
29 - Міжнародний день танцю. Велика п'ятниця (Страсна п'ятниця). В останню п'ятницю перед православною Пасхою відзначається Велика п'ятниця (Страсна п'ятниця). Цей день є п'ятим за рахунком в Страсному тижні. В цей день згадується смерть Ісуса Христа на хресті. Всеукраїнський день футболу. 
30 - Міжнародний день джазу.

1 березня – свято приходу весни. Всесвітній день цивільної оборони. Всесвітній день котів. Всесвітній день дитячого телебачення і радіомовлення. 3 березня – Всесвітній день письменника. Міжнародний день охорони здоров'я вуха і слуху. Всесвітній день дикої природи. 
6 березня – Всесвітній день дантиста. Верховна Рада затвердила Державний гімн України. 2003 року Верховна Рада прийняла Закон «Про Державний гімн України», згідно з яким головною піснею країни стала композиція «Ще не вмерла України і слава, і воля».

 8 березня – Міжнародний жіночий день. 
9 березня – Всесвітній день діджея. День Співдружності націй. Народився Тарас Григорович Шевченко. 
 10 березня – помер Т.Шевченко. 
12 березня – Всесвітній день проти кіберцензури. 2008 року вперше відзначався Всесвітній день проти кіберцензури. Цей день був встановлений за ініціативою неурядових організацій «Репортери без кордонів» і «Міжнародна амністія». 13 березня – Всесвітній день сну. 
14 березня – День землевпорядника України. Міжнародний день річок. Міжнародний день числа «Пі». Це досить оригінальне свято відзначають з 1988 року. Придумали його співробітники науково-популярного музею в Сан-Франциско. Числовий вираз числа "Пі" нескінченний, але його прийнято приймати за 3,14 ... Саме тому датою для святкування Міжнародного дня числа «Пі» був обраний 3 місяць і його 14 день. Також дане свято збігається з днем народження видатного вченого Альберта Ейнштейна. Фахівці стверджують, що математичні розрахунки з використанням числа «Пі» проводилися ще при будівництві Вавилонської вежі. Але стародавні майстри недостатньо точно прорахували пропорції при будівництві, тому проект так і не був вдало завершений.
 15 березня – Всесвітній день захисту прав споживачів. День працівників ЖКГ України. 
17 березня – День святого Патріка — покровителя Ірландії, який приніс на цей острів християнство і вигнав змій. 
19 березня – народилися Ліна Костенко (85 років) і Максим Рильський (120 років). 
20 березня - Міжнародний день астрології. 
21 березня – Міжнародний день Навруз — це своєрідний Новий рік, який відзначається в євразійських державах. Цей день є символом весни і тепла, оскільки він повідомляє всьому світу про чергове оновлення природи. Всесвітній день поезії. 
22 березня – Всесвітній день водних ресурсів. 
29 березня – Створений рецепт кока-коли. Фармацевт за освітою та військовослужбовець за професією Джон Пембертон намагався створити засіб від головного болю. Дотримуючись своєї інтуїції, він зварив сироп з листя дерева кока, цукру і кофеїну. Напій карамельного кольору, як виявилося, мав стимулюючі властивості. Крім того, він був дуже смачним. Чоловік почав продавати свій сироп в аптечній мережі. Потім до сиропу додали газовану воду. І вже цей варіант напою з назвою «Кока-Кола» став шалено популярним. Згодом у напій додали «бальзам крові рослин» і запакували в металеву тару. 
31 січня 1893 року в США був офіційно зареєстрований товарний знак «Кока-Кола».
 31 березня – 1889рік – у Парижі відбулося урочисте відкриття Ейфелевої вежі (висота - 300 метрів). Після відкриття вона протягом 40 років була найвищою у світі.


2 лютого - День бабака. Саме цього дня слід спостерігати за поведінкою бабака, що вилазить з нірки, щоб зрозуміти, чи скоро прийде весна.Традиційно вважається, що похмурий день, коли бабак не може бачити свою тінь і тому виходить спокійно, свідчить про те, що зима вже закінчується, тому варто чекати ранню весну. У сонячний день бабак може бачити свою тінь, тому він ховається. Це означає, що зима затримається ще, як мінімум, на шість тижнів. 
4 лютого – Ту бі-Шват (Новий рік дерев). У п'ятнадцяте число місяця Шват за єврейським календарем ізраїльтяни і євреї всього світу відзначають Новий рік дерев. Цього ж дня 2004 року Марком Цукербергом був запущений в роботу сайт Thefacebook за адресою thefacebook.com. Сьогодні цей сайт усім відомий як найпопулярніша та найбільша у світі соціальна мережа Facebook. А ще відзначається Всесвітній день боротьби з раком. 
7 лютого 1483р. в Римі вийшла робота ректора Болонського університету Юрія Дрогобича «Прогностична оцінка поточного 1483 року». Вона стала першою в світі надрукованою книжкою українського автора. 
13 лютого – Всесвітній день радіо. Цього ж дня 1895 року була запатентована перша кінокамера. Авторами розробки стали брати Луї та Огюст Люм'єр. Їх унікальний апарат, що дозволяє фіксувати зображення в русі, був придуманий вночі. Згідно з легендою, Луї Люм'єр не міг заснути через сильний головний біль. За цей час він придумав принцип роботи проектора з кулачковим механізмом, який подавав перфоровану плівку із зображенням.
 14 лютого – День святого Валентина (День всіх закоханих). Створено сервіс YouTube – сервіс, який надає послуги відеохостингу, де будь-який користувач може додавати, переглядати і коментувати ті чи інші відеозаписи. 
15 лютого християни відзначають Православне Стрітення Господнє. Міжнародний день онкохворих дітей відзначає щорічно багато країн планети. День вшанування учасників бойових дій на території інших держав. 
16 лютого – Масниця (Масляна) відзначається в останній тиждень перед Великим постом.
 17 лютого — День спонтанного прояву доброти. 
19 лютого – Верховна Рада затвердила тризуб як малий герб України і як головний елемент великого Державного герба. Разом з Конституцією, прапором і гімном України він є невід’ємною частиною офіційної символіки держави.
 20 лютого — Всесвітній день соціальної справедливості. 
21 лютого – Міжнародний день рідної мови. Міжнародний день екскурсовода.
 22 лютого – в останній день масляного тижня відзначається Прощена неділя. Традиційно в цей день прийнято просити прощення у Господа і всіх людей, які оточують.

                                                                                1 листопада – щорічно Всесвітній день вегана (вегетаріанця, ...